Wzorowego świetlika

Kolejny rok szkolny za nami. Nasze Świetliczaki były w nim bardzo aktywne, pracowite i angażowały się w różne działania, które odbywały się w naszej świetlicy. Brały udział w konkursach, zajęciach edukacyjnych, pikniku i wielu, wielu innych zadaniach. To że tak dużo nam udało się zrealizować to przede wszystkim zasługa naszych kochanych uczniów, ponieważ mieli jeszcze siłę po lekcjach włączyć się w nasze pomysły. Dziękujemy również rodzicom, którzy wspierali nas w naszych przedsięwzięciach. Najbardziej zaangażowane Świetliczaki otrzymały dyplom „Super Świetlika”.

W tym roku szkolnym  wychowawcy świetlicy szkolnej  postanowili po całorocznej obserwacji wytypować Z KLAS I-III  „Wzorowego świetlika”. Obserwacja trwała cały rok szkolny. Nauczyciele – wychowawcy świetlicy we wrześniu każdego roku szkolnego zapoznają nowych uczniów z zasadami, regulaminem obowiązującym każdego ucznia w świetlicy. Celem jest bezpieczne, kulturalne i ciekawe spędzanie czasu po zajęciach edukacyjnych.

Tytuł „Wzorowego świetlika” otrzymali uczniowie, których cechuje: wysoka kultura osobista, dobre relacje z rówieśnikami, chęć pomocy innym, szacunek do swojej i cudzej własności oraz aktywne uczestnictwo w zajęciach świetlicowych.

Dzieci otrzymały dyplom ,,Wzorowego świetlika” upominki i słodycze. Mamy nadzieję że w przyszłym roku grono świetlików się  powiększy .

Gratulujemy wszystkim i życzymy kolejnych sukcesów w przyszłym roku szkolnym, przy okazji zapraszamy od września do naszej świetlicy która będzie się znajdować na 1 piętrze, w nowym miejscu znanym wszystkim jako biblioteka szkolna. Zmieniamy miejsce  ale atmosfera, zajęcia, gry, zabawy ,konkursy będą jeszcze ciekawsze, nadal będziemy uatrakcyjniać pobyt dzieci w świetlicy szkolnej by sprawiać, że będzie ona przestrzenią do pobudzania kreatywności dzieci.

Mamy nadzieję, że po wakacjach uczniowie wrócą do nas wypoczęci i chętni do kolejnych wyzwań, mamy dużo ciekawych pomysłów na kolejny rok. Bezpiecznych wakacji Świetliczaki!

Wszystkim uczniom życzymy wspaniałych wakacji.

Wychowawcy świetlicy