UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Tegoroczny rok szkolny rozpoczął się nietypowo, bo 4 września. Mamy nadzieję, że wyjątkowo długie wakacje sprawiły, że dzieci i młodzież z radością powracają w szkolne mury.Na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego zgromadzili się uczniowie, nauczyciele, rodzice, zaproszeni goście, Sekretarz gminy pani Alina Matkowska oraz  przedstawicielka Rady Rodziców pani Karolina Frąc.  Uroczystość rozpoczęła się okolicznościowym przemówieniem pani dyrektor Anety Kluska-Naszora.Szczególnie ciepło przywitani zostali uczniowie klasy pierwszej, dla których ten dzień był dniem szczególnym, ponieważ uroczyście zostali pasowani na ucznia i tym samym włączeni do grona uczniów naszej szkoły. Starsi koledzy przywitali pierwszaków gromkimi brawami a drugoklasiści wręczyli słodki upominek. Prezenty również otrzymali od pani Sekretarz Gminy, która przybyła na uroczystość z koszem słodyczy. Na koniec wysłuchaliśmy utworu instrumentalnego w wykonaniu zespołu Wyrzyk-Band.       

Po zakończeniu uroczystości nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami.
W nowym roku szkolnym życzymy wielu sukcesów wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom.