Tajemnice iluzji odkryte na scenie naszej szkoły: ,,Spektakl pełen magii i nauki”

W dniu 15 kwietnia do naszej szkoły zawitał teatr „Tajemnice iluzji”. Przedstawienie zostało przygotowane z myślą o dzieciach i młodzieży, a jego forma była bardzo atrakcyjna i dopasowana do poziomu uczniów. Nie tylko pobudzała ona aktywność intelektualną uczestników, ale także dostarczyła interesujący pogląd na matematykę poprzez sztukę iluzji. Udział uczniów w asystowaniu i rozwiązywaniu zadań w trakcie spektaklu miał pozytywny wpływ na rozwój aktywnych i twórczych postaw. Sztuka iluzji dostarczyła nam nie tylko miłych wrażeń i niezapomnianych przeżyć, ale także korzystnie wpłynęła na rozwój wyobraźni i logicznego myślenia. To wydarzenie było nie tylko edukacyjne, ale również niezwykle inspirujące dla naszej społeczności szkolnej. Dziękujemy teatrowi za niezapomniane doświadczenie i cenne lekcje, jakie przekazał naszym uczniom.

Joanna Kaczmarek