Sportowy Dzień Dziecka w 5a

4 czerwca uczniowie klasy 5A wybrali się pociągiem do pilskiego centrum aktywnego wypoczynku – Jump Extreme, którego misją jest oderwanie dzieci od telewizorów oraz poprawienie sprawności fizycznej, aby świętować Dzień Dziecka.

Uczniowie wzięli udział w krótkim szkoleniu przeprowadzonym pod okiem instruktora, a następnie przez trzy godziny korzystali z atrakcji tego miejsca m.in.: wrotkarni, toru przeszkód Ninja, ścianki wspinaczkowej, basenu z piłkami, różnego rodzaju trampolin i  koszykówki. Wielu uczniów pokazało swoje umiejętności gimnastyczne, wykonując  salta i przewroty, inni woleli pokonywać lęk wysokości podczas wspinaczki na szczyty. Wielu wrażeń dostarczyła także kosmiczna gra w golfa.

To był niezapomniany dzień.

J.Dziamska