Rozstrzygnięcie konkursu

Rozstrzygnięcie konkursu na ,,Najpiękniejsze niebieskie skrzydła lub niebieskiego motyla ” i „Niebieską koszulkę”

W związku z obchodami miesiąca świadomości autyzmu, w naszej szkole odbyły się 2 konkursy. Konkursy skierowane były do całej społeczności szkolnej i cieszyły się wyjątkowo dużym zainteresowaniem. Ich celem było wzbudzenie zainteresowania tematyką autyzmu wśród dzieci i młodzieży. Okazanie wsparcia osobom będącym w spectrum autyzmu. Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością.  Za każdą pracę z całego serca dziękujemy.

Dnia 18.04. 2024 roku zebrało się jury w składzie:

Izabela Bodoń

Eliza Wołoszyn

Edyta Kołodziejczyk

Aleksandra Szukajło – Parchan

Jury po burzliwych naradach przyznała następujące miejsca  w konkursie na „Najpiękniejsze niebieskie skrzydła lub niebieskiego motyla”

I miejsce – Maria Kolebuk  kl. I b

II miejsce- Alicja Mąka  kl. II  a

Na III miejscu uplasowały się  ex aequo  Mateusz Butrym  kl. I Va i Kinga Szymczak kl.5b

Wyróżnienia:

Dominika Chuchla kl.Ic

Weronika Chuchla kl.Ia

Szymon Marzyński kl.1c

Konkurs „Niebieska koszulka”

Jury:

Izabela Bodoń

Eliza Wołoszyn

Katarzyna Kasprzak

W kategorii klas 1-3:

I miejsce- Aniela Kotabska kl. 2d

II miejsce- Fabian Ładny kl. 3 c

III miejsce- Gabriel Woldan kl. 2d

Wyróznienie: Szymon Marzyński kl. 1c

W kategorii klas 4-8

I miejsce- Nadia Piątkowska kl. 7b

II miejsce- Aleksandra Kasperczak kl. 4c

III miejsce- Myroslava Seletkova kl. 6c

Gratulujemy  wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów.

Dzięki owocnej współpracy z Centrum Usług Społecznych i Radzie Rodziców , każdy z uczestników otrzymał upominek.

Organizator konkursu

Katarzyna Lisowska