Rozstrzygnięcie konkursu  „Jesienny stworek”

Mamy przyjemność ogłosić wyniki konkursu „Jesienny stworek” organizowanego przez świetlicę szkolną, które prezentują się następująco:

I miejsce Mykhailo Kravchenko z klasy 1c

II miejsce Kacper Podolski z klasy 1a

III miejsce Nadia Skolarczyk z klasy 1c

wyróżnienie Michalina Głowacka z klasy 2c
wyróżnienie  Oliwia Frąc z klasy 3b

wyróżnienie Nicola Cury z klasy 3b

Pozostali uczestnicy konkursu:

Maja Wicher z klasy 3b

Amelia Kalkowska z klasy 1c

Aniela Brzdąk z klasy 2c

Natan Balicki z klasy 3b

Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i nagrody. Celem konkursu było wzbudzenie twórczości i kreatywności w dzieciach. Prace były bardzo ciekawe i starannie wykonane. Oceniając wszystkie stworki pod uwagę były brane kryteria takie jak: pomysłowość, oryginalność i estetyka pracy, a także dobór materiałów z których została wykonana praca. Szczególne podziękowanie dla dzieci z klasy 3b za frekwencję. Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni tak dużą ilością chętnych osób, które wzięły udział i zapraszamy za rok.

Organizatorzy konkursu

Agata Bartusiak

Adriana Bartoszewska

Izabela Pobiarzyn