Radosny Dzień Dziecka 

Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej. Niewątpliwie jednym  z nich jest Dzień Dziecka. Trudno się temu dziwić skoro w tym dniu w szkołach organizowane są  zabawy.   W tym roku Dzień Dziecka obchodziliśmy w naszej szkole wyjątkowo  4 czerwca.  Chcąc, aby ten dzień różnił się od pozostałych w tygodniu, zorganizowaliśmy  uczniom zajęcia na świeżym powietrzu. Pogoda sprzyjała więc dzieci mogły bawić się przy muzyce  wspólnie z panią Sandrą Ziółkowską. Swoją sprawność  fizyczną sprawdziły  pod okiem pani Justyny Szanter i koleżanek ze starszych klas, a swoje marzenia przedstawiły, rysując kredą na  boisku szkolnym. Dziękujemy Radzie Rodziców za zakupienie wody dla dzieci, a Samorządowi Uczniowskiemu wraz ze sklepikiem szkolnym dziękujemy za zakupienie słodkości .

Wszystkim Dzieciom życzymy dużo zdrowia, beztroski i wiele radości przez cały rok

                                                                                                Organizatorzy