Poznajmy się lepiej

Realizacja projektu „Poznajmy się lepiej” dobiega końca .  Założeniem projektu było kształcenie umiejętności tworzenia dłuższej formy wypowiedzi – listu , propagowanie dawnej tradycji prowadzenia korespondencji oraz nawiązanie współpracy  z uczniami ze świetlicy ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Czarnkowie. Ostatnim zadaniem do wykonania w   naszej innowacji jest obowiązkowo list i wykonanie upominków według własnego pomysłu. Zadanie to nie było łatwe ale dzieci doskonale poradziły sobie z jego wykonaniem tworząc piękne breloczki i bransoletki dla swoich rówieśników. Każdy brelok i bransoletka była innego wzoru. Dzieci cierpliwie nawlekały koralik po koraliku wymieniając się nawzajem swoimi pomysłami. Praca ta okazała się niezłym testem na cierpliwość , który dzieci zdały na szóstkę . Mamy nadzieję że prezent  ten wywoła uśmiechy i  radość na twarzach dzieci  ze szkolnej świetlicy  w Czarnkowie. ,, Mówimy do zobaczenia, a nie żegnaj…’’