Piknik Rodzinny w Sp2

W czwartek, 4 czerwca, w ciepłe, czerwcowe popołudnie, na terenie naszej szkoły odbył się coroczny Piknik Rodzinny. Było to wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło uczniów, rodziców oraz nauczycieli, oferując doskonałą okazję do spędzenia czasu na świeżym powietrzu w atmosferze pełnej radości i integracji.

Piknik rozpoczął się o godzinie 16:00 i od samego początku oferował uczestnikom mnóstwo atrakcji. Organizatorzy zadbali o różnorodne zajęcia dla dzieci. Na najmłodszych czekały liczne zabawy ruchowe,  malowanie twarzy oraz balony o różnorodnych kształtach co sprawiło dzieciom ogromną radość.  Dla miłośników sportu przygotowano boiska do gry w piłkę nożną i tenis, a także specjalną strefę z torami przeszkód. Jedną z atrakcji był wóz strażacki dostępny dla wszystkich chętnych uczestników pikniku. Na gości czekał także kącik gastronomiczny : był grill i ciasto przygotowane przez rodziców. Nie zabrakło również słodkości –  była wata cukrowa i popcorn, które cieszyły się ogromnym powodzeniem.

Jednym z najważniejszych punktów programu były występy artystyczne uczniów. Na scenie pojawiły się dzieci z różnych klas, prezentując swoje umiejętności wokalne i taneczne.

Piknik Rodzinny był doskonałą okazją do integracji społeczności szkolnej. Rodzice mogli lepiej poznać nauczycieli oraz innych rodziców, co sprzyja budowaniu pozytywnych relacji i współpracy na co dzień. Wspólne gry, rozmowy i śmiech stworzyły atmosferę wzajemnego zrozumienia i wsparcia.

Piknik Rodzinny w naszej szkole był niezwykle udanym wydarzeniem, Dzięki zaangażowaniu organizatorów oraz aktywnemu udziałowi społeczności szkolnej, udało się stworzyć wspaniałe wspomnienia i wzmocnić więzi rodzinne. Mamy nadzieję, że przyszłoroczna edycja będzie równie udana, jeśli nie lepsza!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia, dziękujemy radzie Rodziców Sp2 oraz sponsorom: Piekarni Bochenek oraz marketowi Bricomarche Trzcianka i już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie za rok!

Nauczyciele SP2