Mała Piłkarska Kadra Czeka

We wtorek 14.05.2024 w Lubaszu odbył się turniej piłki nożnej ,,Mała Piłkarska Kadra Czeka „. W turnieju brały udział reprezentacje gmin, uczniowie klas IV-VI naszego powiatu.

Finał Powiatu rozgrywano systemem każdy z każdy. Reprezentacja naszej Gminy Trzcianka wygrała z Gminą Czarnków 5:1, z Miastem Czarnków 8:1, Gminą Lubasz 6:1. Nasza drużyna wygrała cały turniej i awansowała do finału Wojewódzkiego który odbędzie się 21.05.2024 w Miejskiej Górce.

Skład reprezentacji Gminy Trzcianka : Prankiewicz Nataniel, Drewnowski Dominik, Bzdręga Michał, Kłosiński Konrad, Przewoźnik Mikołaj, Walkowiak Michał i dwóch zawodników SP3 Glegoła Jakub i Szczypiorski Jan.

Opiekunowie : Topola Włodzimierz i Walkowiak Łukasz.

W piątek na boisku OSiR w Trzciance zagrają starsi koledzy, uczniowie klas VII-VIII. Mamy nadzieję że reprezentacja Gminy Trzcianka powtórzy sukces młodszych kolegów i również awansuje do Finału Wojewódzkiego.

W. Topola