Finał Rejonu Pilskiego w piłce nożnej chłopców klasy IV-VI

W piątek 17.05.2024 na boisku wielofunkcyjnym przy Szkole Podstawowej Nr 2 odbył się finał Rejonu Pilskiego w piłce nożnej chłopców klasy IV-VI. Do finału przystąpiło pięć drużyn a turniej rozgrywany był system każdy z każdym. Po rozegraniu dwóch rund było już widać, że losy I miejsca rozstrzygną się pomiędzy SP3 Piła i SP2 Trzcianka lecz mecz między tymi drużynami nie dał rozstrzygnięcia i zakończył się wynikiem 2:2. O I miejscu zdecydował nasz remis z SP1 Chodzież a SP3 Piła wygrała swój mecz z SP1 Chodzież 7:3.

Końcowa klasyfikacja:

I miejsce SP1 Piła

II miejsce SP2 Trzcianka.

III miejsce SP2 Wągrowiec

IV miejsce SP Lubasz

V miejsce SP1 Chodzież

Reprezentacja SP2 grała w składzie:

Prankiewicz Nataniel, Suchorski Julian, Drewnowski Dominik, Kalupa Wojtek, Kłosiński Konrad, Walkowiak Michał, Kopczyński Tymoteusz, Wasiak Mikołaj Marciniak Szymon.

Opiekunowie: Topola Włodzimierz i Walkowiak Łukasz

Sędziowie: Topola Kamil i Karpiński Łukasz.