Dzień Przedszkolaka

20 września z okazji święta Przedszkolaka już po raz trzeci wzięliśmy udział w Ogólnopolskiej akcji „Dzień Przedszkolaka to ważne święto uczcijmy je razem tańcem i piosenką”. Grupy „Żabki”, „Motylki”, „Biedronki” i „Pszczółki” razem zaśpiewały piosenkę, do której zrobiły również plakaty konkursowe. Sześciolatki przygotowały krótką część artystyczną, dla swoich młodszych kolegów i koleżanek, po której złożyły uroczyste ślubowanie a pani dyrektor Aneta Kluska-Naszora dokonała uroczystego pasowania na zerówkowicza. Na dziecięcych twarzach widać było powagę i dumę. Był to bardzo ważny dzień  dla wszystkich przedszkolaków.

Naszym   maluszkom i starszakom  życzymy samych słonecznych dni i radosnych chwil
 w naszym przedszkolu
.