Duża Piłkarska Kadra Czeka

Na boisku Ośrodka Sportu i Rekreacji w piątek 17.05.2024 odbył się finał Powiatu w piłce nożnej ,,Duża Piłkarska Kadra Czeka”. W turnieju grały reprezentacje czterech gmin naszego powiatu. W reprezentacji każdej gminy grali chłopcy uczący się w klasach VIII i młodszych, będący uczniami szkół podstawowych danej gminy.

Reprezentacja naszej gminy Trzcianka w pierwszym meczu zremisowała z gminą Drawsko 0:0. W drugim wygrała z gminą Czarnków 2:0 i w trzecim pokonała reprezentację miasta Czarnków 2:0 zajmując pierwsze miejsce w całym turnieju oraz awansowała do finału wojewódzkiego. W finale wojewódzkim w Miejskiej Górce nasz powiat będą reprezentowały trzy reprezentacje naszej gminy (dziewczynki klas IV-VI, chłopcy klas IV-VI i chłopcy klas VIII i młodszych). Wszystkie reprezentacje naszej gminy to uczniowie Szkoły Podstawowej Nr2 w Trzciance wspomagani przez uczniów szkół podstawowych naszej gminy.

Reprezentacja Gminy Trzcianka:

Prankiewicz Nataniel, Drewnowski Dominik , Kalupa Wojtek, Wasiak Mikołaj, Marciniak Szymon, Walkowiak Michał Kusz Dawid,Ściepura Adam, Gruszczyński Piotr, Fagodziński Maciej, Szymański Jakub, Żyliński Antoni, Kopczyński Tymoteusz – uczniowie SP2 Trzcianka.

W awansie pomagali koledzy: Rutkowski Piotr i Duszyński Fabian ze Szkoły Katolickiej oraz Ambroszkiewicz Stanisław – SP3 Trzcianka.

Opiekunowie: Topola Włodzimierz i Walkowiak Łukasz

Sędziowie: Topola Kamil i Karpiński Łukasz.

Trzymajmy mocno kciuki za nasze trzy reprezentacje we wtorek 21.05.2024!!!🥳💪