Bukiecik dla mamy

                                                                  

27 maja w klasie 2d odbyły się wyjątkowe warsztaty florystyczne, zorganizowane z okazji Dnia Matki. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie klasy 2d oraz zaproszeni nauczyciele , którzy uczyli się tworzyć piękne kompozycje kwiatowe. Uczniowie przystąpili do pracy nad swoimi własnymi bukietami. Każdy miały do dyspozycji szeroki wybór kwiatów: róż, tulipanów, goździków oraz innych wiosennych roślin. Każde dziecko mogło skomponować własną, unikalną kompozycję, którą później wręczyło swojej mamie. Zajęcia nie tylko rozwijały kreatywność, ale także uczyły cierpliwości i precyzji. Efekty pracy dzieci były niesamowite! Kolorowe bukiety, pełne wyobraźni i miłości, z pewnością sprawią radość wszystkim mamom.

Ewelina Tryba

Ewelina Ratajczak- Lehwark